Acvit Yenileyici Krem Yorumlarım

443 Okunma 0 Yorum
Acvit Yenileyici Krem Yorumlarım

Acvit Yenileyici Krem YorumlarımSizlerden gelen mesajlarda benden sık sık kısa sürede etki eden, karmaşık olmayan ve çok zaman almayan cilt bakım rutini önerisinde bulunmamı istiyorsunuz. İşte o öneri bugün geliyor arkadaşlar.  Cilt tipine uygun ürün kullanmak şartıyla sabah akşam temizle, haftada iki kere peeling yap, haftada bir kere maske uygula ve sabah akşam olmak üzere günde iki kere Acvit Yenileyici Krem kullan. İşte bu kadar basit. Bugün sizlere Acvit Yenileyici Krem hakkında detaylardan bahsedeceğim.

Tek bir ürünle cildimizde oluşan ince çizgilerin, elastikiyet kaybının önüne geçsek. Cildimizi yenilesek, tazelesek ve daha canlı görünmesine yardımcı olsak güzel olmaz mı?

Sizi bilmiyorum ama ben bazen farklı etkiler sunan kremlerin arasında bunalıyor ve sırf bu nedenle cilt bakım rutinimden soğuyorum. Kırışıklık için ayrı, parlaklık için ayrı, aydınlık görünüm için ayrı derken listenin ne kadar uzadığını tahmin edersiniz. İşte böyle bunalma dönemlerimde tüm kremleri bir kenara bırakıp Acvit Yenileyici Krem kullanmaya başlıyorum.

Doğal ürünleri ile dikkatimi çeken ve ürünlerini severek kullandığım Acvit markasına ait Acvit Yenileyici Kremi, 2017 Kasım başından beri kullanıyorum. Kendisi ile Sevgili Lerzan’ın düzenlediği #LerzanKaradanli29Ekim3Yasinda etkinliğinde tanıştık ve iyi ki de tanıştık. Yoğun zamanlarımda elimin altında olmasına bayılıyorum.

Acvit Yenileyici Krem Yorumlarım

*Markanın diğer bir çok ürünü gibi doğal bileşenlerden oluşuyor.

*El ve yüz için kullanılabiliyor.

*Uzun süreli ve düzenli kullanımda cildin yenilenmesine, ince çizgilerin hafiflemesine ve cildin toparlanmasına yardımcı oluyor.

*Kısa sürede ise cildin ihtiyacı olan neme kavuşmasına yardımcı oluyor.

*Kokusunu çok seviyorum. Hafif parfümlü, pudramsı ve insanı baymayan bir kokusu var. Koku hassasiyetiniz varsa kokusuna bakmadan almayın derim.

*Aşırı hassas bir cilde sahipseniz uygulama sonrasında cildinizde hafif bir yanma hissedebilirsiniz. Eğer böyle bir durum ile karşı karşıya kalırsanız bir süre ürünü kullanmaya ara verin ve tekrar deneyin. Ben normal yapıda bir cilt tipine sahibim ve böyle bir durum ile karşılaşmadım.

*Kremi sabah akşam olmak üzere günde iki kere temizlenmiş cilde uygulamanız gerekiyor.

İçeriğinde bulunan doğal polifinol özütleri, greyfurt, kabak çekirdeği ve üzüm çekirdeği sayesinde anti-aging etkisi gösteriyor.

Benim hızlı cilt bakım rutinim bu şekilde. Sizler basit cilt bakımı rutini oluşturmak istediğinizde nasıl bir yol izliyorsunuz?

0 Yorum

Bir Yorum Yapın

Scroll Up