BH Natural Norveç Deniz Yosunu Peeling Yüz Maskesi

262 Okunma 0 Yorum
BH Natural Norveç Deniz Yosunu Peeling Yüz Maskesi

BH Natural Norveç Deniz Yosunu Peeling Yüz Maskesi

Bu aralar cilt bakım ve yöntemlerine takmış durumdayım. Güzel, ışıl ışıl parlayan ve canlı bir cilt gibisi yok bence. Sorunlardan arınmış cilde giden yol nokta atışı yapan cilt bakım ürünleri kullanmaktan geçiyor. Bh Natural Norveç Deniz Yosunu Peeling Yüz Maskesi de gözü kapalı doğru tercih diyebileceğim ürünlerin başını çekiyor.

Kuzey denizleri ve özellikle de Norveç’te yetişen kahverengi renkte ve inanılmaz faydaları bilim adamlarının fazlası ile dikkatini çeken Norveç deniz yosunu, içeriğinde barındırdığı vitamin ve mineraller sayesinde cilt üzerinde sihirli bir etkiye sahip.

Cilde sıkı görünümünü yeniden kazandıran, yaşlanma etkileri ile savaşan BH Natural Norveç Deniz Yosunu Peeling Yüz Maskesi, peeling etkisi ile cildi canlandırıyor. İlk uygulamada bile etkisi hissedilen yumuşaklık ve pürüzsüzlük hissi ise inanılmaz.

Ecocert belgesine sahip olması, paraben ve yapay renklendirici gibi kimyasallardan uzak olması ise ürünün cazibesine cazibe katıyor.

BH Natural Norveç Deniz Yosunu Peeling Yüz Maskesi Nasıl Kullanılır?
Diğer yüz maskelerinden biraz farklı bir kullanıma sahip. Günde 2 kere kullanılması gerekiyor. Temizlenmiş cildimize dairesel hareketlerle masaj yaparak uyguluyor ve ılık su ile yıkıyoruz. Ürünü az miktarda almak yeterli geliyor. Bu da ürünü oldukça ekonomik hale getiriyor.

Bir haftadır düzenli kullandığım ve etkilerine bayıldığım maskeyi buradan inceleyebilirsiniz.

0 Yorum

Bir Yorum Yapın

Scroll Up