E Vitamini kapsülü yüze sürülür mü?

286 Okunma 0 Yorum
E Vitamini kapsülü yüze sürülür mü?

E Vitamini kapsülü yüze sürülür mü?

Zamanla yaşlılık belirtileri ile karşılaşan cildiniz için harika bir öneri ile sizlerleyim. Sadece yaşlanma belirtilerini iyileştirmekle kalmayan, cilt lekeleri ile savaşan, cildi besleyen ve canlandıran, dudakları nemlendiren, tırnakları güçlendiren, saç bakımı yapan ve saç derisini besleyen mucize E Vitamini sayesinde sizler de hücrelerinizi yeniden yapılandırabilir ve uzun ömürlü gençlik kapılarını sonuna kadar aralayabilirsiniz.

Eczanelerden Evicap Ampül, Evigen Ampül ya da E-Ampoule gibi isimlerle çok uygun fiyata bulabileceğiniz E Vitamini kapsüllerini cildinize direkt uygulayarak, bakım kremleri ya da maskelerinizin içerisine ekleyerek, şampuanınıza ekleyerek ihtiyacınıza göre faydalanabilir ve harikalar yaratabilirsiniz.

E Vitamini çoğunlukla saç bakımı için kullanıldığından bu vitaminin tüyleri güçlendirdiği bu nedenle yüze sürülmemesi gerektiği yönünde yanlış bir bilgi kulaktan kulağa dolaşıyor. E Vitamini saç çıkartmaz arkadaşlar. Sadece saç köklerini ve saç derisini beslediğinden ve bu bölgeyi yapılandırdığından saçların daha sağlıklı çıkmasına yardımcı olur. Dolayısı ile cildinize sürdüğünüz E vitamini kapsülü bu bölgedeki hasarları onarır. Kısacası E vitamini kapsülü yüze sürülür mü? derseniz cevabım kocaman bir evet olur.

E Vitamin kapsülü nasıl kullanılır?

E vitamini kapsülünü doğrudan, bakım ürünlerinize ilave ederek ya da zeytinyağ ve kayısı yağı gibi bitkisel yağlar ile karıştırarak kullanabilirsiniz. Saçınız için kullanacaksanız şampuanınıza bir miktar E vitamini eklemeniz sizi istediğiniz sonuca ulaştıracaktır.

E Vitamini kapsülünü bıçak ya da iğne yardımı ile delip içini çıkartabilirsiniz.

0 Yorum

Bir Yorum Yapın

Scroll Up