Niloya Oyuncakları Siparişlerim

470 Okunma 1 Yorum
Niloya Oyuncakları Siparişlerim
Niloya Oyuncakları Siparişlerim

Herkese merhaba,

Eminim küçük çocuğu olmayan okurlarım şimdi Niloya karakterini duymamıştır ama sevimli ötesi Niloya adeta bizim evin bir ferdi, ailemizin üyesi haline geldi.

Niloya, TRT1 ekranlarında minik izleyicileri ile buluşan ve şarkıları ile, animasyon kalitesi ile benzerlerinden sıyrılan aynı isimde bir çizgi filmin tatlı mı tatlıkarakteri. 18 aylık oğlum Sarp, Niloya çizgi filmini izlerken kendinden geçiyor. Kahkahalar, coşkulu çığlıklar havada uçuşuyor. Laf aramızda ben bile Niloya izliyorum oğlumla.

Oğlumun Niloya izlediğini, Niloya oyuncakları ile oynadığını söylediğimde yakın çevremden zaman zaman anlamsız tepkiler almıyor değilim. Niloya’nın sadece kız çocukları için olduğunu düşünüyorsanız feci şekilde yanılıyorsunuz. Oğlum oyuncak silahlarla oyundan da olsa suça ve şiddete yöneleceğine, sevimli bir köyde yaşayan ve mutlu bir çocukluk geçiren Niloya ile insan sevgisini, çevre bilincini, saygıyı ve iyiliği öğrensin. Biliyorum ki benim gibi Niloya’yı tercih eden pek çok ebeveyn var.

Bu kadar sevilen bir çizgi filmin karakterlerinin oyuncakları mutlaka oyuncakçıların raflarında yerlerini alırlar. Niloya oyuncakları da miniklerin hayallerini çoktan süslemeye başladı. Elbette benim oğluşumunda …

Ben de soğuk kış günlerinde istediğimiz gibi sokaklarda, parklarda oynayaman Sarp için sürpriz yapıp Niloya oyuncakları almaya karar verdim. Niloya oyuncakları elbette sadece Niloya karakteri ile sınırlı değil. Niloya, en yakın arkadaşı Mete, sevimli evcil dostu Tospik… Bir de tüm bunlara Niloya karakterinin basılı olduğu oyun çadırları, bebek arabaları, etkinlik masaları, okul çantaları eklenince işin içerisinden çıkmak gerçekten zorlaşıyor. Bu kadar çeşidin arasında karar verirken, yanında  tüm oyuncaklara sahip olmak isteyen bir ufaklıkla oyuncakçı oyuncakçı gezmek biraz deli işi. Ben hayatı kolaylaştırmaktan yanayım. Bu nedenle oyuncak alışverişlerimde aradığım karakterlerin istediğim oyuncaklarını,  indirimli şekilde önüme seren Karakter Dükkanı sitesini tercih ediyorum. Çeşit, sipariş kolaylığı ve satış sonrası hizmet beni fazlası ile memnun ediyor.

Karakter Dükkanı’ndan neler almışım birlikte bakalım mı?

Niloya Konuşan Peluş Bebek

Niloya Oyuncakları Siparişlerim

Ben erkek çocukların da bebekle oynaması gerektiğini düşünüyorum. Eğlenerek hayatı keşfediyor, bebeğe mama yedirdiğinde ya da saçını okşadığında merhameti ve sevgi dolu olmayı öğreniyor.

Bizim Niloya bebeğimiz tam 40 cm. Sarp gördüğünde çıldırdı resmen. Üstelik şarkı söylüyor. Sarp, Niloya arkadaşı şarkı söylerken dans etmeye başlıyor. Ben de keyifle seyrediyorum.

Ayrıca Niloya 2 farklı cümle kuruyor ve ardından şarkı söylüyor.  Pille çalışan Niloya’nın mor tulumu çok şeker duruyor.. Fiyatı piyasada 89-90 civarı olan oyuncağı Karakter Dükkanı’ndan 52.2 TL’ye aldım. Yılbaşı hediyesi olarak harika bir alternatif bence.

Niloya Tospik Peluş Oyuncak – Şarkı Söylüyor

Niloya Oyuncakları Siparişlerim

Niloya oyuncakları seçerken gördüğüm anda bayıldığım Tospik oyuncak, yumuşacık peluş bir oyuncak ve 30 cm. kendi yuvas, yuvasının içinde minderi  ve içerisinde kırmızı bir yastığı var. Tospik aynı zamanda şarkı söylüyor. Sarp yine bu şarkı olayına bayılıyor. Piyasa değeri 50 TL civarı olan oyuncağı yine indirimli olarak 39.92 TL’ye aldım.

Niloya Oyun Çadırı

Niloya Oyuncakları Siparişlerim

İşte Sarp’ın en sevdiği oyuncaklarından biri haline gelen Niloya Oyun Çadırı. 100x100x70 ebatlarında olan çadırı gelir gelmez kurduk. Kurulumu oldukça pratik. Dilediğiniz zaman kaldırabilir, yeniden kurabilirsiniz. Minik bir ev şeklinde olan çadırın renkleri çok canlı. Üzerinde Niloya, Tospik, Mete ve çiçek desenleri var. Sarp çadırın içerisine girip çıkmaya bayılıyor.  Fiyatı 74.9 TL

Bizim şimdilik aldıklarımız bu kadar. Yakın zamanda Maşa ve Koca Ayı oyuncaklarına da bakıp, oğlumun en sevdiklerinden bir oyun alanı hazırlamayı düşünüyorum.

1 Yorum

Bir Yorum Yapın

Scroll Up