Oxygen Bubble Mask – Köpüren Maske

939 Okunma 0 Yorum
Oxygen Bubble Mask - Köpüren Maske

Oxygen Bubble Mask - Köpüren MaskeBugün oldukça keyifli ve bir o kadar etkili bir ürün grubu ile karşınızdayım. Oxygen Bubble Maske çeşitleri ile… Hani kuru cilde sürülüp hava ile buluşunca kabaran ve cildimizde köpüren eğlenceli maskeler hakkında deneyimlerimi paylaşmak istiyorum. Oksijen içerikli köpüren maske Oxygen Bubble Mask kullanıcı yorumlarımı merak ediyorsanız tam yerindesiniz 🙂

 

23 Aralık Tarihinde sevgili Nihan’la birlikte düzenlediğimiz #SevincNihan2018 etkinliğinde marka sponsorlarımızdan olan Oxygen Bubble Mask, etkilerini çok merak ettiğim ve o nedenle hemen denediğim ürünler arasında olduğundan etkinlik yazısından önce blogda yerini aldı..

Oxygen Bubble Mask Aloe Vera, Papatya, Yasemin ve Lavanta çeşitleri ile satışta. Sanıyorum çeşitler maskelerin işlevini farklılaştırmıyor. Her maske aynı görevi üstleniyor. Çeşit farklılığı sadece bizlere seçenek imkanı sunuyor.

Oksijen içerikli köpüren maskeler,  cilde sürüldüğü zaman oksijen içerikli zengin bir köpüğe dönüşüyor ve cildi canlandırıyor. Ayrıca yağ, makyaj kalıntıları, ölü deri ve kirden arındırıyor.  Sabun, alkol, SLES, kimyasal renklendirici ve ağır metaller içermeyen maskeler, özellikle hassas ciltlere sahip olanlar için oldukça sevindirici sonuçlar sunuyor.Ancak çok aşırı hassas bir cilde sahipseniz, ürünü cildinizde ilk olarak bileğinizin içinde denemenizde fayda var.

Köpüren maskelerin tüm cilt tipleri için ayrı uygulama süreleri bulunuyor.

*Hassas ciltler için 2-5 dakika arası

*Normal-kuru-yağlı ciltler için ise 5-10 dakika arası ciltte bekletmek gerekiyor.

Ben normal cilde sahip olduğum için 7-8 dakika kadar bekledim ve sonrasında cildimi ılık su ile yıkadım. Temizlerken iyice durulamak gerek biraz yapışkan bir his bırakıyor çünkü. Uygulama sonrası verdiği temizlik hissi ve cilde verdiği yumuşaklık ise oldukça şaşırtıcı.

*Uygulama sırasında ürünü sakın ovalayarak sürmeyin. Ovaladığınız zaman aktivasyon yeterli olamayacağı için köpürmeyebilir maskeniz.

*Kuru cilt üzerine kuru ellerle uygulama yapacağınızdan emin olun. Aksi olursa yine köpürme olmayacaktır.

*Maskeyi krem sürer gibi göz ve ağız bölgenizi atlayarak tüm yüzünüze sürün. Krem formunda olan ürün hava ile temas edince köpürmeye başlıyor ve eğlenceli bir şekilde gıdıklanma hissi yaşıyorsunuz. Gıdıklanma hissi sizi endişelendirmesin. Oksijenle buluşan ürün, aktive olurken gözle görülemeyen hareketlilik sizi bu gıdıklanma hissi ile baş başa bırakıyor. endişeye gerek yok. 🙂

Oxygen Bubble Mask içerisinde 4 saşe bulunan kutularda satışa sunuluyor. Her saşe tek kullanımlık ve haftada bir kere uygulanması tavsiye ediliyor. Daha fazla bilgi almak ya da hemen satın almak için @beautyfactorytr ya da www.beautyfactory.com.tr adresine bakabilirsiniz.

0 Yorum

Bir Yorum Yapın

Scroll Up