Röportaj: İnstadudak

100 Okunma 1 Yorum
Röportaj: İnstadudak
Röportaj: İnstadudak

Dolgun dudaklara sahip olmayı hepimiz istiyoruz. Bu uğurda acılı, ağrılı ve pahalı operasyonlara başvuruyor ya da tüm bu uygulamaların sonuçlarından korkarak daha dolgun dudaklara sahip olmak hayalini gerçek kılmayı yarınlara erteliyoruz. Bazılarımız ise makyaj hilelerini deniyor ama çoğu zaman istediğimiz doğal görünümü elde edemeyerek pişmanlıklar yaşıyoruz. Tüm bunlar geride kaldı!

Gün geçmiyor ki dünya için küçük ama güzelliğimiz için kocaman adımlar atılmasın. Vakumlama yolu ile anında dudak dolgunlaştıran aletler bunlardan bir tanesi. Uzun zamandır videolarını gördüğüm, zaman zaman hatalı uygulamaların sonuçlarını endişeyle izlediğim bu ürünlere benim kadar çekimser olanlar vardır diye düşündüm ve hem kendi kafamdaki çelişkileri ortadan kaldırmak hem de sizleri bu konuda aydınlatmak amacıyla İNSTADUDAK ile röportaj yaptım. Sizlerde sorularınızı yorumlara bırakmayı unutmayın.

Merhaba, dudak dolgunlaştırıcı aletler şu sıralar oldukça revaçta. İnstadudak bu markalardan biri. Nedir sizi diğerlerinden farklı kılan?

Merhaba, İnstadudak  olarak öncelikle projemizin tüm üretim sürecini birebir instadudak yönetimi olarak takip ettik. Türkiye’de kendimiz birebir imalatını yapmaktayız. Diğer firmalardan farkımız için şunları söyleyebiliriz. İnstadudak ham maddesi özel üretim hanelerde harmanlanarak ısı dereceli makinalar ile üretilmiştir. Türkiye’nin ilk Türk malı dudak dolgunlaştırıcı olması da diğer  firmalara göre farklı kılan bir özelliğimizdir.

Benim üst dudağım ile alt dudağım arasında dengesizlik var. Alt dudağım daha dolgun. İnstadudak ile bu dengesizliği ortadan kaldırabilir miyim? Yoksa sadece dudak şeklim aynı kalarak bütünsel dolgunluk mu sağlayabilirim?

İnstadudak olarak bu sorunu ürün planlaması yaparken bir çok kez fikir halinde tartıştık ve çözümünü değerli müşterilerimize olumlu olacak şekilde bulduk. İnstadudak normal yatay kullanıldığında genel dolgunluk sağlarken, dikey yapıldığında ve instadudak ın  %60 yukarda tutulup emme kuvveti uygulandığında, üst dudak alt dudağa göre daha dolgunlaşmış olacaktır.

İnstadudak kullanarak dudağım ne kadar dolgunlaşabilir var mı bunun bir sınırı?

Her insta dudak kullanımında kutu içinden çıkan kullanma kılavuzunda yazan talimatlara uyarsanız, %20 %40 %65 e kadar dolgunluk sağlayabilirsiniz dudaklarınıza. Kullanım saat gün arttıkça dolgunluk artacaktır sürekli.

İntadudak ile oluşturduğum dolgunluk ne kadar kalıcı?

1 ile 4 saat kalıcılığa kadar süren bir dolgunluk süreniz olur. Her yapışta bu 4 saat sabitleşmeye başlar ve her yapıldığında 4 saatlik zaman diliminde dudaklarınız dolgun kalır. İnstadudak dudak dolgunlaştırıcı kremler yolda geliyor. Bununda müjdesini buradan vermiş olalım 🙂

İnstadudak’ın 3 farklı boyu olduğunu biliyorum. Hangi boyun benim için olduğuna nasıl karar verebilirim?

Dudak yapınıza göre sipariş alan yetkili arkadaşlarımız fotoğraflarınızı istiyor ve buna göre ister whatsappdan ister sitemizden online olarak size hangi boyun uygun olacağını söylüyorlar. Sizinde siparişiniz bu yönde oluyor.  Sipariş alan arkadaşlarımız dudak yapıları ile ilgili 2 gün eğitimden geçmiştir.

Bu tür ürünlerin yatay ve dikey kullanım şekli olduğu kulağıma çalınmıştı. Bunun doğruluğu var mıdır? Varsa yatay ve dikey kullanım ile ne gibi farklı sonuçlar elde edebiliriz?

Bundan yukarıda da bahsetmiştik dikey üst dudak ve alt dudak dolgunlaştırmak için kullanılıyor. Aynı zamanda dudak yatay değil de genel olarak öne doğru dolgunlaştırabiliyorsunuz bu yöntem ile.

Diyelim ki dışarıdayız ve birden daha dolgun dudaklar istedik ama makyaj var yüzümüzde.

Dudak makyajı parlatıcı, ruj, vb..  kozmetik ürünleri var ise dudaklarınızda, üzerinden uygulayıp tekrardan tazeleyebilirsiniz kozmetik ürünlerinizi. Kısa bir dolgunluk sağlayacaktır 2 saat kadar.


İnstadudak’ı rujlu dudaklarımıza uygulayabilir miyiz?

Mecbur kalmadıkça denememenizi tavsiye ederiz. Acil yetişmeniz gereken bir yer varsa ruj üzerinden de etkili sonuç sağlayacaktır lakin süre 2 saat kadar azalacaktır.


İnstadudak nasıl kullanılır? Kullanma talimatlarına uymadığımızda ne gibi kötü sonuçlar bekliyor bizleri?

İnstadudak tüm kullanım talimatları kutu içinde gönderdiğimiz kullanma kılavuzunda yer alıyor. Kullanma kılavuzu talimatları dışında kullanım yapılırsa aksi sonuçlar doğurabilir.

Vakumlama yöntemi ile dudak dolgunlaştırma fikrine sıcak bakıyorum ancak dudaklarıma zarar vermesinden endişe duyuyorum. İnstadudak dudaklarımıza zarar verir mi? Uzun süre düzenli kullanımı, dudaklarımızın formunu bozar mı?
İnstadudak tüm kullanım talimatları kutu içinde gönderdiğimiz kullanma kılavuzunda yer alıyor. Kullanma kılavuzu talimatları dışında kullanım yapılırsa aksi sonuçlar doğurabilir.

İnstadudak nerelerde satılır, nasıl alınır,  fiyat ve kampanyaları hakkında bilgi alabilir miyim?

İnstadudak şuan eticaret sayfamızda ve İstanbul izmir bazı butikler de ve önümüzde ki aylarda mağaza raflarında yerlerini alacaktır. www.instadudak.com ve instagram hesabımızdan satın alınabilir. www.instadudak.com/instadudak

Benim sorularım bu kadar. İçtenlikle cevapladığınız için çok teşekkür ederim.

Biz teşekkür ederiz herkese selamlarımızı sunarız, Kolay gelsin….

1 Yorum
  • Adsız

    Cevapla

    Link acilmiyor kapatmislar web adresi. Instagramdada yok.!

Bir Yorum Yapın

Scroll Up