Röportaj: Nedir bu Matefit Turkey dedikleri?

82 Okunma 0 Yorum
Röportaj:  Nedir bu Matefit Turkey dedikleri?
Röportaj:  Nedir bu Matefit Turkey dedikleri?
Bir türlü güneşi göremediğimiz Haziran ayından hepinize selam olsun.  Ha geldi ha geliyor diye beklediğimiz güneşin ısrarla yüzünü göstermemesi hala istediği miktarda kilo veremeyenlerin lehine işliyor aslında. O zaman kasvetli gökyüzünün bizi dizginlemesine izin vermiyor ve fazla kilolarla mücadeleye tam gaz devam ediyoruz. Ama az ama çok fazla kilosu olanların hemen hemen hepsinin ortak bir bahanesi vardır. Yavaş çalışan metabolizma bahanesine sığınır ve fazlalıklarımıza kılıf uydururuz. Şimdi tüm o bahaneleri ortadan kaldıracak bir üründen bahsedip, kendileri ile yaptığım röportajı yayınlayarak sizlerin daha fazla fikir sahibi olmalarını sağlamak istiyorum. Ben sordum Matefit Turkey samimiyetle cevapladı. O zaman hadi daha fazla beklemeden detaylara geçelim. Ne dersiniz?

Dünya ülkelerinde bilinen ancak ülkemize yeni giriş yapan bir ürün Matefit Turkey.  Bize Türkiye maceranızın nasıl ve ne zaman başladığını anlatır mısınız?

Birçok ülkede kullanılan bu ürünün neden Türk insanı kullanmasın diye yola çıktık. Mate bitkisi çok değerli bir bitki olduğundan bunu Türk insanına da kullandırmaktı aslında amacımız.

2014 yılı Aralık ayında başlayan bu yolculuğumuz için öncelik  ürün belgelerini hazırlamak ve  Bakanlık izin işlemleri biraz zaman aldı. Fakat tüm bunları bitirip 2015 yılı Mayıs ayı içerisinde satışına başlamış bulunuyoruz.


Obezite derdi ülkemizde de fazlasıyla büyüyen bir sorun. Fazla kilolarından kurtulmak isteyen insan sayısı bu kadar çok olunca bu durumu kullanmak isteyen pek çok ürün ve marka pazardan nemalanmak istiyor. Hal böyle olunca da iddiaları havada kalan ürünlerin çokluğu nedeniyle kullanıcılar hayal kırıklığı yaşıyorlar. Matefit Turkey olarak siz kullanıcıya ne gibi sonuçlar vadediyorsunuz ?

Havada uçan vaadler iddalar yerine dünyanın 15 ülkesinde kullanılan bu ürünün kullanıcı yorumlarına bakılmasını tavsiye ederim. Milyonlarca kullanıcısı olan bir üründen bahsediyoruz, havada kalan iddaa olsa o kadar kullanıcısı ve olumlu sonuç alan insanlar olur mu?

MatefitTurkey 42 günlük programın düzenli kullanılması durumunda ortalama 8-12 arasında kilo vermenize yardımcı olacağını ve bununla birlikte metabolizmanızı düzenlediğinden dolayı kullanmayı bıraksanız dahi tekrar eski kilolarınızı almanıza engel olacağını biliyoruz, bunu yaptı ve yaptığı binlerce kullanıcımız bulunmaktadır.


Piyasaya girmeden önce ürününüzün getireceği sonuçları hangi aşamalardan geçerek araştırdınız?

1 yıllık yapılan çalışmalarda 100 hasta üzerinde ( 50 bayan- 50 bay) 4 farklı faz çalışması yapılmıştır.


Kullanıcılarınızdan gelen sonuçlara baktığımızda 100 kişi üzerinden olumlu sonuçlara ulaşan kullanıcı yüzdesini verebilir misiniz?

Araştırmalar sonucumuzda tavsiye edilen kullanımlar sonucunda  %96 başarı yüzdesi olan üründür.


Ürününüz 2 ayrı çaydan oluşuyor.  Çayların içerikleri ve kullanımları hakkında bilgi alabilir miyim?

Metabolizma hızlandırıcı çayımız organik YerbaMate, Se ChungOolongÇayı ve PinheadGunpowder Çayı(Yeşil Çay) içeren kuvvetli bir karışımdan oluşmaktadır.

Detox Çayımız ise 10 farklı bitki içeren kuvvetli bir karışımdan oluşmaktadır.

Kullanım Şekli ; 

       Güne sabah  metabolizma hızlandırıcı çayımız ile başlıyoruz.Öğle yemeğinden önce tekrar metabolizma hızlandırıcı çayımızı içiyoruz, Akşam yemeğinden hemen sonra  detox çayımızı içiyoruz.

       Metabolizma hızlandırıcı çayımız günde 2 kez, detox çayımızı günde 1 kez tüketiyoruz.


Biraz da kullanım süresinden bahsedelim. Küre kaç gün devam edilebiliyor?  Kürler arasında bir süre beklemeli miyiz?

14 günlük 28 günlük 42 günlük ve 84 günlük olarak kullanıma devam edilebilir ve kürler arasında bekleme yapmanıza gerek yoktur.


Hemen hemen hepimizin yaptığı bir hata oturduğumuz yerden tek bir ürünle manken olmayı beklemek.  Matefit Turkey tek başına yeterli mi? Kullanımı sırasında beslenmeye dikkat etmek ve egzersiz yapmak şart mı?

MatefitTurkey tek başına kullanıldığında tam etkisini kesilikle alamazsınız.

Günde en az 3litre su kullanılmalı, beslenmeye dikkat edilmeli  ve ortalama 20dk. egzersiz veya spor yapılması gerekmektedir.


Başka bir hata da düzenli kullanmadan verimli sonuç beklemek. Benimde 3 gündür kullandığım Matefit Turkey’in gözlemlediğim bir yanı ise düzeni şaşmamıza imkan tanımayan kolay kullanımı. Ürünün yanında bir adet shaker  yolluyorsunuz. Birbirinden canlı renkleri var peki bize ne gibi bir kullanım kolaylığı sağlıyor?

28 ve üzeri günde gönderdiğimiz rengarenk Shaker’lar gün boyu yanınızda bulundurmanızı sağlamaktadır. Diğer bir kolaylık ise Shaker ölçekleri sayesinde günde tüketmeniz gereken sıvı miktarını ölçebilkemtesiniz.

MatefitTurkey  metabolizma ve detox çaylarımıza ise Portakal ve Limon armoları ekleyerek içim kolaylığı da sağlamış bulunuyoruz.

Çaylarınızın yan etkileri var mı?

%100 bitkisel üründür herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.  Kronik hastalığı bulunanlar doktorlarına danıştıktan sonra kullanmaları gerekmektedir.


Matefit Turkey ile tanışmak isteyenler ürünlerinizi nerelerden temin edebilirler?

facebook.com/matefitturkey

twitter.com/matefitturkey

instagram.com/matefitturkey

www.matefitturkey.com       resmi satış sayfasında ve tüm seçkin eczanelerden satışı yapılmaktadır.


Ödeme şekilleriniz  hakkında bilgi alabilir miyim?

Ödemeleri kapıda ister kredi kartı ile isterlerse nakit olarak yapabilirler.


Bana vakit ayırdığınız için teşekkürler. Son olarak okurlarıma söylemek istedikleriniz var mı?

Öncelikle bu hoş sohbet için ve bizlere bu fırsatı tanıdığınız için MatefitTurkey ailesi olarak çok teşekkür ederiz.

0 Yorum

Bir Yorum Yapın

Scroll Up