Sadece 3 günde gür kaş ve kirpiklere sahip olun

311 Okunma 0 Yorum
Sadece 3 günde gür kaş ve kirpiklere sahip olun

Sadece 3 günde gür kaş ve kirpiklere sahip olun

Yoğun kirpikler bakışlarınıza anlam katar ve gerçekten etkileuicidir. Son yılların modası olan kalın ve doğal kaşları ise bizler çok ama çok sevdik. Kalın kaşlar ve yoğun kirpiklere sahip olmak vazgeçilmez hedeflerimiz arasında. Doğuştan gür ve yoğun kaşlara ve kirpiklere bile sahip olsak bile zaman içerisinde farklı sebeplerden dökülme sorunu yaşayabiliyoruz. Kalıcı kaş makyajı, ipek kirpik uygulaması, kaş kalemleri ya da farları ile kaş doldurma ya da takma kirpik geçici çözüm gibi görünüyor olsa da asla doğal yollardan gür ve yoğun kaşlarınızın, kirpiklerinizin yerini tutmuyor. O halde ne yapmak gerekiyor? Elbette kaş ve kirpikleri doğal yollarla
gürleştirmek
!

Birazdan size vereceğim kaş ve kirpik serumunu uygulayarak 3 gün içerisinde bilr daha gür kaş ve kirpiklere sahip olabilirsiniz. Bu uygulama sırasında ve sonrasında göz makyajınızı etkili ve kaliteli bir göz makyajı temizleyicisi ile nazikçe temizlemeniz, gün içeriisnde kaş ve kirpiklerinize ılık zeytinyağı kürü uygulamanız ve asla ama asla kirpik kıvırıcı alet kullanmamanız sizi sonuca daha hızlı götürecektir.

Kaş ve kirpik gürleştiren serum tarifi

Malzemeler
1 çay kaşığı aloe vera jeli
2 çay kaşığı hint yağı
2 afet E vitamini kapsülü

Hazırlanışı
Cam bir kavanoz içerisinde aloe vera jeli, hint yağı ve E vitamini kapsülünü karıştırın. 3 gece boyunca yatmadan önce bir kulak pamuğu yardımı ile bu karışımdan kaş ve kirpiklerinize sürün.

0 Yorum

Bir Yorum Yapın

Scroll Up