Tilia Skinfood Aktif Karbon Sabunu

434 Okunma 0 Yorum
Tilia Skinfood Aktif Karbon Sabunu

Tilia Skinfood Aktif Karbon Sabunu

Herkese merhaba,
Bugün sizlere özellikle siyah nokta ve aknelerle mücadele etmekten yorulmuş ciltler için can simidi sayılabilecek harika bir üründen bahsetmek istiyorum. Tilia Skinfood markasına ait olan aktif karbon sabunu cildini temizlemek isteyenler için ideal bir ürün. Peki aktif karbon nedir? Aktif Karbon sabunu ne işe yarar? Tüm bu sorularınıza cevap bulabilmeniz için Tilia Aktif Karbon Sabununu sizler için uzun bir süredir kullandım ve paylaşmak istedim.

Ihlamur ve söğüt gibi yumuşak odunlu ağaç parçalarının karbonlaşması ile elde edilen bu doğal madde aslında tam bir toksin emici. Kiri, yağı ve kimyasalları mıknatıs gibi çekerek uzaklaştıran bu madde, zehirlenmelerde panzehir olarak bile kullanılıyormuş. Tilia Skinfood bizler için bu muhteşem ürünü içeren sabun üretmiş. Sabunun içeriğinde aktif karbonun haricinde soğuk sıkım olarak elde edilen zeytinyağ, kakao yağı, hindistan cevizi yağı ve antibakteriyel özelliği ile gönüllerin sahibi nane yağı bulunuyor.

Sivilce ve siyah noktalı ciltlerin mutlaka kullanması gerektiğini düşündüğüm sabunu kullanırken köpürmediğini farkedeceksiniz. Organik ürünlerde zaten köpürme olursa şüphe duyun derim. Ben ve aknelerle başı dertte olan 13 yaşında olan kızım birlikte kullandık sabunu. Kendimde cildim sorunsuz olduğu için etkisini çok çabuk gördüm.Kızım ise 2 hafta sonra etkisini gözle görebildi. Sivilceleri kuruturken yeni sivilce oluşumunu azaltıyor. Etkisine bayıldığım sabunun tek sevmediğim yanı kullanım sırasında etrafa bıraktığı siyah renk. Her kullanımdan sonra lavaboyu temizlemek bence sorunsuz bir cilt için değer. Siz ne dersiniz?

0 Yorum

Bir Yorum Yapın

Scroll Up