Wet N Wild Brulee Far Blog Yorumlarım

61 Okunma 0 Yorum
Wet N Wild Brulee Far Blog Yorumlarım
Wet N Wild Brulee Far Blog Yorumlarım

Merhaba,
Bugün sizlere fiyatı küçük, işlevi büyük bir üründen bahsetmek istiyorum. Makyaj yapan her kadının makyaj çantasında bulundurması gereken ten rengi bir far. Evet tahmin ettiğiniz gibi günün blog konuğu Wet N Wild markasının en çok satanları arasında bulunan Brulee. Gratis mağazalarında bulmak için neredeyse araya adam soktuğunuz (Burada yazar mecaz kullanmıyor. İndirim zamanları ya da indirimsiz zamanlarda kaç mağaza gezdim hatırlamıyorum. Bulamayınca devreye Mor Hastası girdi ve sağolsun benim için bir tane kapıverdi.) Brulee, özellikle günlük göz makyajında hayat kurtarıyor.


Bir eyeliner, bir rimel eşliği ile tek başına bile harikalar yaratan Brulee, göz kapağında damarlı görünümü ortadan kaldırıyor ve renk tonunu eşitliyor. Brulee far, kaş kemiği, göz pınarı ve göz kapağına rahatlıkla uygulanabiliyor. Göz altına uygulanan kapatıcıyı sabitlemek içinde kullanılabilen Brulee, gördüğünüz gibi oldukça işlevsel.

Pigmentli ve hafif kremsi bir yapıya sahip olan Brulee, 1.7 gram ve sadece 6.5 TL. İndirim zamanları bulabilen şanslı insanlardansanız bu rakam çok daha düşüyor.

İster Gratis indirim günlerinde isterseniz indirimsiz zamanlarda bulduğunuzda mutlaka sepete atmanızı tavsiye edeceğim Brulee, eminim o dakikadan itibaren vazgeçemediğiniz makyaj malzemeniz olacak.

Beni instagram üzerinden takip etmeyi unutmayın @sendeincelblog

0 Yorum

Bir Yorum Yapın

Scroll Up